5 marca 2016

Niezawodny program oszczędnościowy Qassa.

Cześć dziewczyny słyszałyście już o programie lojalnościowym Qassa,dzięki niemu robiąc zakupy zyskujemy punkty które potem można wymieniać na realną gotówkę.Strona świetnie funkcjonuje a co najważniejsze są wypłacalni. Przechodząc do sedna sprawy jest to jedna z najlepszych stron jakie znam i które pragnę wam polecić,jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Na Qassa zarabiam najwięcej i od nich dostaję przelewy na moje konto bankowe,zdjęcia przelewów mogłyście już podziwiać w starszych moich postach np. tutaj w poście o podkładzie Astora tutaj.Trafiłam na tę stronę przez przypadek i do dziś chętnie z niej korzystam.
Najbardziej w tej stronie podoba mi się to,że wypłaty można realizować już przy uzbieraniu 50zł.
W sumie od Qassa otrzymałam już pięć przelewów i gorąco polecam tę stronę.Na tej stronie można grać w gry,przeglądać reklamy,robić zakupy,bawić się w bingo i zapraszać znajomych.Z samych gier polecam Bingo,jak mamy szczęście to możemy wygrać 500zł,jest to zależne od aktualnej puli nagród. Rejestracji na stronie można dokonać tutaj.
Mam nadzieję,że wam też przypadnie ta strona do gustu i też będziecie zbierać na waciki  :)
Jeśli już jesteście zarejestrowane na tej stronie,podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.
Moja Ocena:

3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz, który pozostawisz pod postem.
Dzięki temu wiem że to co robię ma jakiś sens i daje mi motywację do dalszej pracy. Proszę nie spamuj mi tu linkami! Pozostaw po sobie ślad, na pewno Cię odwiedzę. Jeśli mój blog przypadł Ci do gustu to zapraszam do obserwacji.

Copyright © 2016 Moje lusterko , Blogger