27 maja 2014

Kaczka,kaczce nie równa - przygoda z Duck Fresh Stick.

W dzisiejszym poście nie będzie nic o kosmetykach. Tydzień temu otrzymałam próbkę Duck Fresch Stick cytrynowy zapach. Miałam już styczność z żelowymi krążkami tej firmy i nie byłam z nich zadowolona,miały strasznie duszący zapach i mi się domownicy skarżyli. Próbka zawiera mały zielony pasek żelowy,który trzeba przykleić do muszki klozetowej,przy każdym spłukaniu czuć cytrynowy zapach ale nie jest on tak duszący,słabo się pieni i jak dla mnie to plus,bo nie lubię intensywnych zapachów i piany w muszli. Jest bardzo trwały,dobrze się trzyma muszli i nadal jest do niej przylepiony mimo tyle spłukań. Utrzymuje się zarówno na mokrej jak i suchej powierzchni, jest łatwy w użyciu, wydajny, i zapewnia długotrwały, świeży zapach przy każdym spłukaniu. Jest bardziej higieniczny niż zawieszka i to jest dodatkowy jego plusik. Żelowe krążki Ducka te co się wyciska z takiej tuby nie podbiły mego serca ale ten paseczek żelowy jest bardzo sympatyczny i z pewnością Go zakupię przy najbliższych odwiedzinach marketu. Jeśli też nie lubicie duszących zapachów w swojej toalecie to możecie wypróbować taki pasek.
Opis produktu:
Duck Fresh Stick - żelowe paski do toalet o cytrynowym zapachu. Wygodna i dyskretna alternatywa dla tradycyjnej zawieszki, która pomaga utrzymać Twoją toaletę czystą i świeżą.
Cechy:
łatwa, higieniczna aplikacja, czyszcząca aktywna piana, długotrwały połysk, świeżość aż do 4 tygodni, jedno opakowanie działa do 4 tygodni, aplikacja bez dotykania niehigienicznej zawieszki.
Składniki:
5% węglowodory alifatyczne, 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, 15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Iodopropynyl Butylcarbamate, Limonene, Citral, Linalool.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa
Chronić przed dziećmi. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę. Zwracaj uwagę na małe dzieci, gdy są w pobliżu toalety. Upewnij się, że produkt zostanie umieszczony w miejscu najmniej widocznym dla dzieci. Umyć ręce po użyciu produktu. Do użycia wyłącznie w muszli klozetowej. Chronić przed zwierzętami. Zachować opakowanie zewnętrzne ze sposobem użycia i środkami ostrożności. Zawiera d-limonen. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Przygotowanie i stosowanie:
1. Wyjmij produkt z saszetki. Zdejmij papier z jednej strony żelowego paska.
 2. Upewnij się, że produkt jest umieszczony w miejscu najmniej widocznym dla dzieci. Przyklej żelowy pasek w muszli toaletowej (naciskając mocno wzdłuż krawędzi) w miejscu, gdzie przepływ wody go uaktywni. 
3. Usuń papier i wyrzuć go wraz z saszetką do kosza. Umyj dokładnie ręce. Spuść wodę, aby uaktywnić żelowy pasek. Kiedy pasek rozpuści się całkowicie, należy wymienić go na nowy. Ewentualne pozostałości po pasku usuń szczotką z powierzchni muszli podczas regularnego czyszczenia.
+
wydajny i trwały
w jedno opakowanie zawiera 3 paski
ładny cytrynowy zapach - nie duszący
łatwa i higieniczna aplikacja
nabłyszcza muszle 
średnio się pieni
-
brak
Moja ocena:

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz, który pozostawisz pod postem.
Dzięki temu wiem że to co robię ma jakiś sens i daje mi motywację do dalszej pracy. Proszę nie spamuj mi tu linkami! Pozostaw po sobie ślad, na pewno Cię odwiedzę. Jeśli mój blog przypadł Ci do gustu to zapraszam do obserwacji.

Copyright © 2016 Moje lusterko , Blogger