3 kwietnia 2014

Co powiesz na testowanie z TestMeToo?


Witajcie,dzisiaj przeglądając fecebooka napotkałam taki o to portal na którym można testować różne produkty od kosmetyków po aparaty fotograficzne,smakołyki,chemię gospodarczą i wiele innych produktów.Jak dla mnie wszystko piękne i przydatne w domku.
Firma wysyła paczki do osób,które posiadają status ''Testera'' czyli jednak nie ma nic za darmo,trzeba zapraszać znajomych i tworzyć swoją sieć testerów ale to nie jest problem.
Testujesz i wypełniasz ankiety konsumenckie,wszystkie produkty które mają najlepsze oceny trafiają na pierwszą stronę i otrzymują znak ''Sprawdzony,Polecamy''.
Bardzo podoba mi się połączenie portalu z fejsem,ułatwia to powiadomienie moich znajomych.
Punkty do zdobywania kolejnych statusów zdobywa się poprzez wypełnianie ankiet,polecanie dobrych produktów i zaproszenie znajomego do testowania,trzeba mieć ich 5 aby przejść do rangi ''Kandydata''.Im więcej ma się punktów na swoim koncie tym większa częstotliwość otrzymywania produktów do testowania.
Dodatkowo tester ma otrzymać rabaty na testowane produkty w tym serwisie i będzie miał możliwość wysyłać je swoim znajomym.Jakoś nie przepadam za rabatami ale kto co lubi.

Zapisałam się i teraz szukam osób chętnych do testowania,jeśli któraś z was ma chętkę na wypróbowanie tej strony będzie mi ogromnie miło i zapraszam tutaj.Poszukuję dziewczyn,które razem ze mną będę zdobywać kolejne ''lvle'' na tym portalu.
Jestem ciekawa waszych opinii na temat tej firmy.Korzystacie już z tej strony?
A może ktoś z waszych znajomych jest tam zarejestrowany i chwalił się tym co dostał do przetestowania?


Tak wygląda opis statusów do zdobycia:

Obserwator:
Zarejestrowałeś się w serwisie TestMeToo. Masz prawo przeglądać szczegóły wszystkich opublikowanych wyników testów.Na bieżąco informujemy Cię
o prowadzonych przez nas akcjach.Zapraszasz znajomych do Twojego audytorium w TestMeToo.Wypełniasz pojawiające się w Twoim profilu ankiety.Za wszystkie aktywności zdobywasz punkty, które przybliżają Cię do statusu Kandydata na testera.

Kandydat:
Zbudowałeś swoje minimalne audytorium.To pozwoliło Ci zostać Kandydatem na testera.Wypełniasz pojawiające się w Twoim profilu ankiety wstępne.
Dzięki nim znajdujemy produkty, którymi możesz być zainteresowana/y. Bierzesz udział w akcjach rekrutacji na testerów wybranych produktów.
Jesteś aktywna/y,powiększasz swoje audytorium (zapraszasz znajomych), zdobywasz punkty.Do testów wybieramy najaktywniejszych.

Tester:
Gratulujemy! Zostałeś wybrany do testu produktu.Otrzymujesz produkt do domu, sprawdzasz go,wypełniasz ankietę oceniającą.

Ekspert:
Brawo! Należysz do elitarnej grupy testerów - ekspertów, którzy otrzymali, przetestowali i ocenili produkt.Jako pełnoprawny ekspert TestMeToo,polecaj go teraz znajomym, powiększaj swoje audytorium, a zwiększysz szansę na kolejne testy.


Właśnie zdobyłam status [Kandydata] i teraz pracuję na [Testera ],
poniżej zamieszczam obrazek.Jeszcze tylko jedna i będę mogła dostać paczkę.

2 komentarze:

  1. Ja już tam jestem tak długo i ani jeden raz nic nie otrzymałam

    OdpowiedzUsuń
  2. Naprawdę,ja dopiero się tam zarejestrowałam i jeszcze nie mam wyrobionej opinii.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, który pozostawisz pod postem.
Dzięki temu wiem że to co robię ma jakiś sens i daje mi motywację do dalszej pracy. Proszę nie spamuj mi tu linkami! Pozostaw po sobie ślad, na pewno Cię odwiedzę. Jeśli mój blog przypadł Ci do gustu to zapraszam do obserwacji.

Copyright © 2016 Moje lusterko , Blogger